Psikolog randevu İstanbul alanında destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Psikolog Randevu; Bireysel Terapi

Modern yaşam çoğumuzu, kaygılı, yanız, çaresiz veya  bizi tehlikede hissettirir.  Fiziksel ihtiyaçlarımızın telaşındayken, duygusal olarak en çok ihtiyaç duyduğumuz alanları bazen küçümseriz. Biz psikologlar bir psikoterapiste gitmenin, mide ağrısı için doktora gitmek, sağlıklı olmak için spor salonuna gitmek, sağlıklı beslenmek için diyetisyene gitmek kadar normal olduğunu düşünürüz.

Duygusal olarak nasıl olduğunuzu cevabını şu soruyla bulabilirsiniz. “Bugün nasılsınız?”  Günlük yaşamda herkese ezbere verdiğiniz cevapları değil gerçek cevabınızı vermelisiniz; mutsuz, üzgün, kaygılı, korkulu, tükenmiş, çaresiz, yalnız, depresif, tedirgin, tükemiş… Bu cevaplar içnde bulunduğumuz hali anlatan gerçek cevaplar ve bazen en yakınımızla bile paylaşmak istemeyiz bu cevapları. Duygumuzu paylaşamayız çünkü bazen çevremizdeki insanları yoracağımızı düşünür, bazen zayıf görünmek istemeyiz, bazen kimsenin bizi istediğimiz şekilde anlamayacağını düşünürüz. Ya da istediğimiz kadar değer ve anlayış görmeyeceğimize inanırız.

Hayatınızda ne oluyorsa olsun biz dinlemeye ve sizi anlamaya hazırız. Bir geçiş döneminde, ilişkilerinizde sorun yaşadığınız bir dönemde ya da boğuluyor gibi hissettiğiniz bir dönemde olabilirsiniz. Sizi merak, saygı ve anlayışla psikoterapi seansında dinliyor olacağız.

Online ve yüz yüze çalışıyoruz. Coğrafi olarak nerde olursanız olun size uygun bir psikolog randevusu almak isterseniz, bireysel terapi almak isterseniz, bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Psikolog Randevu; Aile ve Çift Terapisi

Çift terapisi, Evli ya da partner olarak iki kişinin araya geldiğinde oluşan maddi manevi, iletişim, cinsel, güvensizlik, sadakatsizlik bütün sorunlar için destek alabildiğiniz bir alandır.

Aile ve çift terapisi; partnerlerin yaşadıkları sorunu inceler, partnerlerden suçlu veya suçsuz  aramaz. Temel amaç çiftin beceri ve donanımlarını güçlendirmektir. Birbirini destekleyen, besleyen, güvenen, keyif alan bir çift oluşmasını sağlar.

Gottman Enstitüsü araştırma verilerine göre; çiftler terapiye bir problem yaşadıktan 6 yıl sonra gitmektedir. Bugün gündeminizde var olan bu sorunları tohumları çok öncesinde atılmış.

Ve siz İlişkideki sorunları çözmek için birçok yöntem denemiş olabilirsiniz. Konuşmak, susmak, ayrı evlerde kalmak, uzak durmak, büyüklerden fikir almak ve belki ayrılmak. Ancak tüm bunlara rağmen yaşadığınız problemler devam ediyorsa ve hala bu ilişki içinde kalmayı tercih ediyorsanız; bu ilişki sizin için kıymetli demektir. Aile ve çift terapisi alanında psikolog randevusu almak için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Psikolog Randevu; Çocuk ve Ergen Terapisi

Çocuk ve ergen terapisi; çocukların ve ergenlerin problemi anlama, duygularını ifade etmek, kaygıyı yönetme, öfkeyle baş etme, iletişim becerilerini arttırma, sosyal alanlarda geliştirme, akran ilişkilerini güçlendirme, çekingenlik problemleriyle baş etme ve daha bir çok alanda yardımcı olur. Çocuk ve ergen terapisi alanında psikolog randevusu almak için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Psikolog Randevu; Emdr Terapi

EMDR terapi yaklaşımına göre; şuandaki tüm zorlanmalarımızın, güçlük yaşadığımız konuların, kaygılarımızın, mutsuzluğumuzun yani günlük yaşamda karşılaştığımız semptomlarımızın kaynağı yeterince işlenmemiş geçmiş deneyimlerimiz ve travmalarımızdır.

Emdr Nelerle Çalışır; geçmişteki irili ufaklı kötü anılarla travmalarla çalışır. Tekrarlayan kısır döngülerle, anı ağlarıyla çalışır. İçimizde yüzleşmek istemediğimiz, çaresizlik yetersizlik değersizlik gibi negatif inançlarımızla çalışır. Düşünceler kadar duygular ve beden duyumlarıyla çalışır.  Danışanın geçmiş yaşantısındaki deneyimleri, şimdiki zamandaki tetikleyicileri ve gelecek zamandaki en kötü senaryolarıyla çalışır.

Emdr bilimseldir, beyin görüntüleme çalışmaları ve birçok araştırmayla Emdr’in etkinliğini kanıtlanmıştır.

Emdr terapisi uygulayan psikologlarımızdan destek almak için bize ulaşabilirsiniz.

İstanbul Psikolog Randevu, Üsküdar Aile Terapisi, Üsküdar çocuk terapisi, Üsküdar pedagog. Üsküdar Psikolog  ve Üsküdar EMDR Terapi alanlarında randevu almak veya bilgi almak için bize ulaşabilirsiniz.

Primer Psikoloji | Psikolog Randevu Al

Bilinçaltı Nasıl Çalışır? Bilinçaltı Nedir?