Acıbadem psikolog bazen hayatta başa çıkamayacağınız zorluklar veya sorunlarla karşılaşırsınız. Sorunları konuşmak önemlidir. Çok zorlanıyor ve tanıdığınız birileriyle konuşmak artık size yetmiyor hissedersiniz. İşte bu zamanlarda bir uzman psikologla konuşmayı denemelisiniz. Acıbadem bölgesinde uzman psikolog ekibi için bize ulaşabilirsiniz.

Psikolog insanlar psikoloğa çoğunlukla kendilerini çıkmazda hissettikleri, olumsuz duygularıyla baş etmekte zorlandıkları zaman gelirler.

Psikolog duygusal sorunlarınızı incelemenize ve temel problemleri keşfetmenize yardımcı olur.

Psikolog yargılamaz, eleştirmez ve danışanını olduğu gibi kabul eder. Sorduğu sorular ile danışanın farkındalığının gelişmesini sağlar. Psikoterapi süreci sonunda danışanın duygularını, düşüncelerini, savunmalarını, ihtiyaçlarını ve eksikliklerini keşfetmiş olması hedeflenir. Psikiyatristlerin aksine, psikologlar ilaç yazmaz psikoterapi yaparlar.

Psikolog Hangi Sorunlara Yardımcı Olabilir?

Acıbadem psikolog;  kaygı, stres, depresyon, yas, ilişkiler, öfke problemleri, panik atak, yeme bozuklukları, travma, yas, fobiler, bağımlılık, okb ve uyku bozuklukları gibi çeşitli duygusal ve ruhsal sağlık problemlerinde size destek olabilir.

Acıbadem psikolog ekibi, geniş bir problem alanında çalışma konusunda oldukça deneyime sahiptir. Bu nedenle yaşadığınız özel problemlere destek bulmak konusunda endişelenmeyin.

Psikoloji merkezi hizmetler arasında şunlar bulunmaktadır:

Psikoterapi Nedir?

Acıbadem Psikoterapi eğitimli bir terapist ile; bireylerin duygusal ve davranışsal problemlerinin ele alındığı, bireye yaşadığı zorluklarla ilgili iç görü kazandıran ve bu zorluklarla baş etme yollarını öğreten, bireyin düşünce ve davranışlarında değişimler oluşturmak için motivasyonun yükseltildiği iyileştirme sürecidir.

Psikoterapi İşe Yarar mı?

Yapılan yüzlerce araştırmaya göre psikoterapi alan çoğu insanın belirtilerinde belirgin düzeyinde azalma olmuştur. Psikoterapinin duygu ve davranışları iyileştirdiği ve beyin ve vücuttaki olumlu değişikliklerle bağlantılı olduğu gösterilmiştir. Ayrıca, terapiye başvuranların daha az tıbbi sorun yaşadıkları ve iş yaşamlarından daha fazla keyif aldıkları tespit edilmiştir.

Sorunlarınızla tek başınıza mücadele etmeyin. Psikologlarımızdan birinden randevu almak için yada bilgi almak için bizi arayın.

Acıbadem En İyi Psikolog

Psikolojik bir sorunla karşı karşıya kaldığınızda bu sorunun çözümü için işinde en iyi kişiyi aramak istersiniz. Acıbadem en iyi psikolog önerileri ve yorumları sayesinde bu arayışınızı kolayca sonlandırmanız mümkündür. İnternet, günümüz dünyasında her türlü bilgiye en kolay ve en hızlı şekilde ulaşabileceğiniz bir platformdur. Psikolog arayışınızda da internetten faydalanmanız sizin yararınıza olacaktır. Uzmanların tavsiye ve yorumlarını inceleyerek aradığınız en iyiye ulaşabileceksiniz.

Acıbadem Psikolog Fiyatları

Psikolog fiyatları çeşitli baremlerde kendini göstermektedir. Araştırma yapıldığında çok uygun sayılabilecek fiyatlar ve çok pahalı görünen fiyatlar olduğunu görebilirsiniz. Bu farkların en büyük sebebi uzmanların kıdem ve tecrübelerinden kaynaklanmaktadır.

Psikolog Acıbadem Tavsiye

Psikolog tavsiye ve yorumları size en uygun uzmanı seçmek için çok önemlidir. Çevrenizde bulunan insanların daha önce benzer bir problem yaşamış olmaları ve bu problemlerine uzman psikologlar eşliğinde çözüm bulmuş olmaları muhtemeldir. Böyle bir durumda memnun kaldıkları doktoru size tavsiye etmekten çekinmeyeceklerdir. Tavsiye, ülkemizde en güçlü iletişim araçlarından biridir. Sık sık kullandığımız bu araç, psikolog önerisinde de büyük bir fayda sağlayacaktır.

Acıbadem En İyi Psikologlar

En iyi psikologlar konusunda bilgi sahibi olmak istediğinizde yapmanız gereken tek şey teknolojinin nimetlerinden faydalanmak olacaktır. Hemen her şeye ulaşabildiğimiz interneti kullanarak bu konuda da aradığımız bilgiye ulaşmamız çok kolay olacaktır. Uzmanların puanları ve yorumları size ipucunu verecektir.

Acıbadem Klinik Psikolog

Klinik psikolog önerisi almak istediğinizde tavsiyenin gücünden yararlanabilir veya internetin engin dünyasında aradığınızı bulabilirsiniz. Psikolojik sorunlar geçmişten günümüze artarak gelmiştir. Bugün bu sorunların çözümüne erken ulaşmak çok önemlidir. Daha sağlıklı, daha güler yüzlü, daha pozitif bir insan olmak için psikolojik olarak sağlam bir zihne sahip olmak gerekmektedir.

 

Bireysel Terapi